Задати питання


Шановні відвідувачі сайту Кагарлицький РВК!
Для отримання відповіді на запитання, що вас цікавлять, прохання користуватися формою в нижній частині цієї сторінки.


З 2000 року по 2002 рік я стояв на обліку в Кагарлицькому военкоматі. у 2000 році я особисто (нарочними) привозив свою особову справу до вас. У 2002 році, виписався з села, де проживали мої батьки та прописався у Києві в Шевченківському райвоенкоматі у 2004 році. Два роки не був ніде прописаний, значить справа повинна була бути у вас, але мені кажуть що її у вас немає. ТО ДЕ ВОНА!!!!!!!!!!!!!!!!!

Шановний Швець О.О. Ваша справа у військоматі не була зареєстрована, можливо вона знаходиться у тому військоматі, де ви знаходилися на обліку перед Кагарлицьким РВК. Вам потрібно звернутися у Чернігівський військкомат.

Знайомому вже у березні виповнюється 50 років. То чи можуть йому принести повістку, і якщо так. то протягом якого часу? Дякую…..

Статтею 28 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" визначено наступні розряди запасу та граничний вік перебування військовозобов'язаних у запасі:
1. Запас військовозобов'язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов'язаних.
2. Військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком:
1) перший розряд - до 35 років;
2) другий розряд - до 60 років.
3. Особи офіцерського складу, які перебувають у запасі, поділяються на розряди за віком:
1) перший розряд:
молодший офіцерський склад - до 45 років;
старший офіцерський склад:
майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) - до 50 років;
полковник (капітан 1 рангу) - до 55 років;
вищий офіцерський склад - до 60 років;
2) другий розряд:
молодший та старший офіцерський склад - до 60 років;
вищий офіцерський склад - до 65 років.
4. Граничний вік перебування в запасі другого розряду є граничним віком перебування в запасі та у військовому резерві.

Таким чином, за вказаними Вами даними, Ваш знайомий є військовозобов'язаним і може бути призваний до Збройних сил України по мобілізації. Строки отримання повістки залежать від військової спеціальності військовозобов'язаного. Наголошуємо, що РВК мають право викликати військовозобов'язаних не лише в період оголошеної мобілізації чи особливого періоду, але, при необхідності, також і в мирний час (стаття 10 вищевказаного Закону):

10. Громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України чи проходять службу у військовому резерві, зобов'язані:
- прибувати за викликом районного (міського) військового комісаріату для оформлення військово-облікових документів, приписки, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на збори військовозобов'язаних;
- проходити медичний огляд та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії районного (міського) військового комісаріату;
- проходити підготовку до військової служби, військову службу і виконувати військовий обов'язок у запасі;
- виконувати правила військового обліку, встановлені законодавством.
Резервісти зобов’язані прибувати до військової частини, в якій вони проходять службу у військовому резерві, за викликом командира цієї військової частини.

Хочу пойти добровольцем. Подскажите-я 1969 года рождения. Военнообязанный. Военный билет утерян при пожаре и не смог восстановить.Что мне нужно сделать?

Прохання звернутись до РВК з документами, що засвідчують особу (паспорт) для відновлення Вашого військового квитка. Разом з цим зможете узгодити питання стосовно вступу до лав ЗСУ. Контактні дані РВК наведено за посиланням http://www.krvk.com.ua/feedback/

Подскажите пожалуйста, в Кагарлыке проводится мобилизация и какие специалисты нужны в зону АТО?

Так, Кагарлицький РВК проводить мобілізаційні заходи щодо Указів Президента України "Про часткову мобілізацію". Збройні сили України потребують танкістів, зв'язківців, ремонтників автомобільної та бронетанкової техніки, стрілків, гранатоментників, снайперів, механіків-водіїв. За більш детальною інформацією прохання звертатися до РВК.


Задати питання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково, не публікуватиметься)

Тема

Ваше запитання

Даним Ви погоджуєтеся з тим, що інформація (в тому числі особисті дані), що була вказана Вами в запитанні, може бути розміщена на сайті при наданні відповіді.