Про приписку громадян до призовної дільниці – 2017


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату

22.12.2016            м.Кагарлик            №108

Про приписку громадян до призовної дільниці

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»

Наказую:

1. Провести в районі приписку громадян 2000 р.н., а також старшого віку, які з різних причин не були вчасно приписані до призовної дільниці Кагарлицького району, в період із 10 січня по 31 березня 2017 року. Засідання комісії провести з 10.01.2016 р. по 23.01.2017 р., а також додатково для розгляду особових справ юнаків, які повернулися з лікування та обстеження, 27 січня, 03,10,17,24 лютого та 03,10,17,24 та 31 березня 2017 р. в приміщенні призовної дільниці при Кагарлицькому райвійськкоматі. Приписку юнаків, які з різних причин не були вчасно приписані до призовної дільниці, проводити протягом року.

2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 р.включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території Кагарлицького району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

3.  Усі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку за адресою: м.Кагарлик, вул.97 Стрілецької дивізії, 5, райвійськкомат, – у точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 10 січня 2017 р., маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від форм власності, зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовних дільниць, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку в районний військкомат.

Військовий комісар

Кагарлицького районного військового комісаріату,

підполковник                                                                                В.В.ХАРЧЕВСЬКИЙ

 

Детально про приписку до призовних дільниць: стаття


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *