Патріотичний вишкіл «Кагарлик – 2016»


Кагарлицький воєнкомат - патріотичний вишкіл14 жовтня, за ініціативи Кагарлицького районного військового комісаріату та підтримки Кагарлицької районної державної адміністрації,  на центральній площі міста Кагарлик відбувся військово-патріотичний вишкіл «Кагарлик -2016» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Кагарлика, присвячений Дню захисника України.

Захід проведений з метою визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби в Збройних Силах України та інших силових структурах та на основі державної програми з предмету «Захист Вітчизни».

Програма військово-прикладного вишколу складалася з лекції, практичних занять та виконання військових нормативів. Зокрема, на теми: інженерна підготовка, підготовка зі зв’язку, медична підготовка, засоби захисту від зброї масового ураження, тактична підготовка, вогнева підготовка, тилове забезпечення, приготування їжі в польових умовах.

Привітали учасників заходу голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда та Кагарлицький районний військовий комісар В’ячеслав Харчевський.

У ході заходу Грамотами Кагарлицького районного військового комісара нагороджено військовослужбовців які брали участь в військовому навчанні 72-ої окремої механізованої бригади та вихованців гуртка козацько-лицарського виховання.

Також відбулась концертна програма патріотичної пісні яку представили учні міських загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл сіл Стави та Мирівка.

Переможці Вишколу відзначені дипломами та призами.

Кагарлык военкомат Військомат кагарлицького району Военкомат Кагарлык Кагарлик військомат військомат кагарликакагарлик военкомат

http://www.kagarlyk-rda.gov.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *