Навчальні стрільби


На полігоні Малого Половецького 03 лютого 2017 року Кагарлицьким районним військовим комісаріатом були організовані та проведені навчальні стрільби з підрозділами територіальної оборони Кагарлицького району, міста Кагарлика та Ржищева, з метою підвищення рівня боєздатності командирів підрозділів, загонів.
Проводиться така показова стрільба з метою показу зразкового виконання вогневих завдань, правильної організації і проведення стрільби, а також бойового застосування і дії нових зразків зброї і боєприпасів
У понятті «стрільба» включається підготовка стрільби і стрільба на ураження цілі. Стрільба з кожного виду зброї має свої особливості, які відбиваються в теорії стрільби, а також у відповідних правилах стрільби і настановах.
Стрільбу підрозділяють на бойову стрільбу, навчальну стрільбу, а також спортивну стрільбу. Для відпрацювання способів бойового застосування артилерійських, танкових та інших підрозділів (частин), уточнення і вдосконалення правил стрільби, забезпечення експериментальних робіт і випробувань зразків зброї, проводиться дослідна стрільба та випробувальна стрільба.
За підтримки Київського обласного військомату, для хлопців та дівчат, які бажають надалі поступати у ВВНЗ теж проводяться навчальні заняття по стрільбі на цьому ж полігоні (планується виїзд на квітень місяць).
Навчальні стрільби – це вид занять, якими, як правило, завершуються певні етапи навчання. Мета їхнього проведення – перевірка знань з різноманітних розділів вогневої підготовки, навчання ведення влучного вогню у цілі за різноманітних умов сучасного бою.
Тому навчальні стрільби будуть проводитись у визначені дати.

 

Previous Image
Next Image

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *