Всеукраїнський тиждень права


Військкомат Кагарлик
В.Г. Бойко розповів про військову службу за контрактом

Всеукраїнський тиждень права, започатковано Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008р. №1149/2008, який спрямовано на попередження порушень в сфері захисту прав людини, підвищення освіченості населення з правових питань.

В рамках Всеукраїнського тижня права у Кагарлицькому районному центрі зайнятості з 28.11.2016 р. по 16.12.2016 р. проводяться комплексні освітні заходи з права орієнтовані на різні категорії населення, саме: семінари для безробітних «Офіційне працевлаштування мій захист», тематичні зустрічі представника управління Пенсійного фонду у Кагарлицькому районі Н.В. Геращенко з безробітними щодо легалізації трудових відносин, надання роз’яснення, консультацій з питань реалізації і захисту прав людини.

Зокрема, 2 грудня 2016 року центром зайнятості   спільно з Кагарлицьким бюро правової допомоги, Кагарлицьким військовим комісаріатом проведено семінар та надано індивідуальні консультації незайнятим громадянам. До присутніх зі вступним словом звернулась директор районного центру зайнятості Нагірна С.М., ознайомила присутніх із станом на ринку праці району. Незайняті громадяни ознайомилися з вакансіями, про можливість професійної підготовки, участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Заступник начальника Кагарлицького БПД Ю.Лісовий ознайомив присутніх про можливість надання безоплатних послуг Координаційного центру з надання правової допомоги.

Представник Кагарлицького військового комісаріату В.Г. Бойко розповів про військову службу за контрактом.

http://www.kagarlyk-rda.gov.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *