Весняний призов – 2018


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
військового комісара
Кагарлицького районного військового комісаріату
(з основної діяльності)
12.03.2018, м. Кагарлик № 32

Про організацію та проведення в районі призову громадян України
на строкову військову службу до Збройних Сил України
та інших військових формувань України у квітні-травні 2018 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”
НАКАЗУЮ:

  1. З “01” квітня 2018 року по “31” травня 2018 року провести призов громадян на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Кагарлицького району та міста Ржищева для призову на строкову військову служу підлягають усі громадяни 1998р. народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1990 -1997 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Кагарлик. вул. 97 Стрілецької дивізії, 5 у встановлений час із документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату “10” квітня 2018р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на територіїКагарлицького району та міста Ржищева, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
  7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування.
  8. Наказ довести до особового складу районного військовогокомісаріату, голівсіл, керівниківпідприємств, установ, організацій району.

Військовий комісар
Кагарлицького районного військового комісаріату
підполковник В.В.ХАРЧЕВСЬКИЙ


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *